Nadruki

Nadruki Jest 1 produkt.

Odzież z nadrukiem jest niezwykle modna już od kilku sezonów. Co powiedzą Państwo na koszulkę własnego projektu? To doskonała opcja zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Najczęściej realizowane zamówienia to koszulki z logo działalności. Sprawdzają się świetnie w sklepach, lokalach gastronomicznych, mogą także stanowić produkt reklam...

Odzież z nadrukiem jest niezwykle modna już od kilku sezonów. Co powiedzą Państwo na koszulkę własnego projektu? To doskonała opcja zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Najczęściej realizowane zamówienia to koszulki z logo działalności. Sprawdzają się świetnie w sklepach, lokalach gastronomicznych, mogą także stanowić produkt reklamowy. W Bimodo wykonujemy nadruki na ubrania zakupione w naszym sklepie. 

Nadruki na ubrania najlepszej jakości 

Jedną z naszych specjalności jest wykonywanie nadruków na odzieży. Nasza firma wyposażona jest w profesjonalny sprzęt, dzięki czemu możemy realizować zlecenia na dowolne wzory, kolory oraz kształty aplikacji. Klienci mogą więc tworzyć własne nadruki na ubrania. Nanosimy na odzież zarówno małe, jak i duże napisy, loga, zdjęcia, czy grafiki. Metodę druku dobieramy indywidualnie. Jest to uzależnione przede wszystkim od ilości zamówionych nadruków tej samej aplikacji. W Bimodo dysponujemy sprzętem, który pozwala nam na nanoszenie nadruków aż trzema różnymi technikami. Jest to metoda flex, solvent oraz sitodruk. Dwie pierwsze umożliwiają na szybkie i dobre jakościowo wykonanie nadruku. Stosujemy je zazwyczaj przy niewielkiej ilości kopii tych samych motywów. Sitodruk natomiast to metoda, która wykazuje największą trwałość i używana jest w przypadku zleceń hurtowych. Wszystkie te techniki umożliwiają naniesienie na materiał dowolny wzór wybrany przez Państwa. 

Nadruki na odzież — dla kogo? 

Własne nadruki na ubrania to doskonały sposób na reklamę działalności. Przedsiębiorcy bardzo często korzystają z naszych usług. To także świetna metoda na stworzenie unikatowej odzieży i podkreślenia indywidualnego stylu. Zrealizujemy każde zlecenie. Tym samym mogą Państwo wykonać projekt grafiki samodzielnie, a my naniesiemy go na przykład na koszulkę. Dobrym pomysłem może okazać się także stworzenie wyjątkowej odzieży z nadrukiem na prezent dla bliskiej osoby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie wykonamy dla Państwa niepowtarzalne ubrania. 

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Nadruki na koszulkach Nadruki na koszulkach mogą pełnić różne funkcje – mogą sprawiać, że koszulka staje się zabawna, ale mogą także informować, do jakiej firmy lub instytucji należy osoba, która nosi t-shirt lub bluzę. Jeśli szukasz firmy, która wykona nadruk na odzieży, skontaktuj się z nami! Wysokojakościowy nadruk na odzieży Specjalizujemy się w...

    12,00 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Najczęściej kupowane

Nowe produkty