Lista produktów producenta: Fruit of the Loom

Koszulki męskie Fruit of the Loom


Odzież Fruit of the Loom - t-shirty męskieFruit of the Loom – marka rozpoznawana na całym świecie. Skąd przewrotna nazwa? Pomysł inspirowany był rysunkami owoców, które wykonała córka jednego z klientów firmy. Dziś marka jest niekwestionowanym liderem w branży odzieżowej.


Koszulki Fruit of the Loom dedykowane są każdemu. Wysoka jakość produktu pozwala na zdobienie i dekorowanie powierzchni według indywidualnych potrzeb klienta. Na rynku dostępne są fasony zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet oraz dzieci.


Kolekcja koszulek stanowi doskonały ubiór przeznaczony nie tylko do celów komercyjnych, ale także biznesowych. Odzież jest idealna do zastosowania w szkole, w środowisku pracy czy rekreacyjnie.


Koszulki Fruit of the Loom zaprojektowane są z niezwykłą starannością, z wykorzystaniem 100% bawełny i z uwzględnieniem europejskich standardów związanych z rozmiarami i stylem.


Wszystkie koszulki wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Do produkcji odzieży wykorzystywane są innowacyjne procesy technologiczne oraz wysokiej klasy surowce. Dzięki temu koszulki Fruit of the Loom są bezkonkurencyjne w kwestii jakości spersonalizowanego nadruku.


Odzież Fruit of the Loom wyróżnia trwałość i odporność na mechacenie.


W ofercie znajdują się polary damskie i męskie, koszulki polo męskie oraz męskie T-shirty z krótkim rękawem.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Najczęściej kupowane

Nowe produkty